تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کسب درامدازاینترنت درمنزل(پولسازنت)

سایت بزرگ پولسازنت {مرکزاموزش درامدزایی دراینترنت)


دسته بندی سایت

برچسب های مهم

پیوند ها

آمار بازدید سایت

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 711
 • بازدید دیروز : 399
 • بازدید کل : 547631

کسب درامدازتوییتر ونحوه استفاده درکسب وکار


کسب درآمد از توییتر و نحوه استفاده از توییتر در کسب و کار

کسب درآمد از توییتر و نحوه استفاده از توییتر در کسب و کار

چرا از توییتر برای کسب و کارها در کمپین های بازاریابی خود استفاده می کنید؟ خوب،این به کارآفرینان و شرکتها کمک می کند تا ترافیک بیشتری به وب سایت های خود وارد کنند، و باعث ارتباط با مشتریان و افزایش آگاهی از برند نیز می شود !
من می دانم که شما چه فکر می کنید! توییتر فقط به شما امکان می دهد متن های طولانی 280 کاراکتری ارسال کنید و به نظر نمی رسد خیلی زیاد باشد.
همیشه در مورد طول توییت های شما نیست ، بلکه در مورد محتوای آنها است! با ما باشید تا یاد بگیرید که چگونه از توییتر برای کسب و کارخود استفاده کنید.

چرا به حساب کاربری توییتر نیاز دارید؟

آیا از رسانه های اجتماعی در کمپین های بازاریابی استفاده می کنید؟ پس شما نیز ممکن است بخواهید یک حساب کاربری توییتر ایجاد کنید.
برخلاف بسیاری از رسانه های اجتماعی دیگر ، توییتر برای پیام های کوتاه با نام توییت های محدود به فقط 280 کاراکتر طراحی شده است. اما با دست توانا ، می تواند به ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری ، تبلیغ محصولات و به اشتراک گذاری اخبار و بروزرسانی ها با طرفداران شما تبدیل شود. چطور؟ این نسبت به سایر شبکه های اجتماعی چندین مزیت دارد.
 • توییتر فیلتر ندارد ، بنابراین هر توییت شما به فید دنبال کنندگان شما می رسد.
 • در اینجا می توانید هر کسی را بدون نیاز به درخواست اجازه دنبال کنید. بنابراین هدف قرار دادن مشتری ، اینفلوئنسر و رقبا ، ممکن است ساده باشد.
 • شما می توانید دنبال کننده ها را با توجه به معیارهای مختلف در لیست ها سازماندهی کنید.
 • با استفاده از هشتگ ، می توانید افراد علاقمند به یک موضوع خاص یا مربوط به یک مکان خاص را پیدا کنید.
از توییتر می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. اول از همه ، این به شما کمک می کند تا آگاهی از برند را بسازید و در مورد فروشگاه اینترنتی و محصولات آن به مردم بگویید. همچنین یک ابزار عالی برای افزایش وفاداری مشتری است زیرا می توانید مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. توییتر اغلب به عنوان کانال دیگری برای پشتیبانی مشتری استفاده می شود ، به ویژه هنگامی که شما باید صدها و هزاران مشتری خود چیزی مهم و ضروری را برای آنها بگویید. و البته ، این می تواند فروش ایجاد کند!

ایجاد پروفایل عالی توییتر در 5 مرحله

با ایجاد یک پروفایل ، استفاده از توییتر را برای کسب و کار خود شروع کنید. این یک بخش بسیار مهم است زیرا هر بخش باید دارای اطلاعات ارزشمند باشد.

1. دسته توییتر

این نام پروفایل شماست جلوی آن با @ مشخص شده است و به عنوان یک شناسه منحصر به فرد عمل می کند. name نمی تواند بیش از 15 کاراکتر داشته باشد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید که این نام کسب و کار شما مطابقت داشته باشد ، اما اگر غیرممکن باشد ، سعی کنید آن را کوتاه کنید.

کسب درآمد از توییتر

2. عکس پروفایل

این تصویر هر یک از پست های شما را به عنوان نمایشی تصویری از کسب و کار شما دنبال می کند . بنابراین توجه زیادی به انتخاب تصویر مناسب کنید. اطمینان کسب کنید که افراد می توانند آنچه در آن است را ببینند و به راحتی می توانند آن را با پروفایل شما مرتبط کنند.

عکس پروفایل توییتر

3. بیوگرافی توییتر

در اینجا شما فقط 160 کاراکتر برای توصیف کامل شغل خود و دنبال کننده هایی مانند خود دارید.

بیو توییتر ، کسب درآمد از توییتر و نحوه استفاده از توییتر در کسب و کار

سعی کنید زیبا ، خنده دار یا الهام بخش باشید – شخصی باشید! در بیوگرافی خود از کلمات کلیدی استفاده کنید زیرا این بخش قابل جستجو است. اما مراقب باشید با هشتگ: هر چه هشتگ بیشتر در بیو خود داشته باشید ، فالورهای کمتری خواهید داشت. برای کوتاه کردن متن از ایموجی استفاده کنید. به مردم بگویید که از پروفایل شما چه انتظاری داشته باشند: در مورد محصولات خود ، برخی از کیفیت های ارزشمند برند شما و غیره به آنها بگویید و البته لینکی هم به وب سایت یا محصول خود وارد کنید.

4. تصویر هدر

از این روش برای قرار دادن عکس ها و تصاویر مربوط به رویدادهای موقتی ، تبلیغات ، اخبار یا فقط برای بروز نگه داشتن چیزها استفاده کنید.

عکس نمایه توییتر

5. سنجاق کردن توییت

در توییتر ، می توانید هر توییتی را در پروفایل خود وارد کنید تا فالوورها مطمئناً آن را مثل همیشه در آن خواهند دید. هنگامی که نمی خواهید کسی آن را از دست بدهد ، از آن استفاده کنید تا آخرین اخبار یا به روزرسانی های مهم را به مردم اطلاع دهید.

پین کردن توییت

نکات سریع در مورد استفاده از توییتر برای کسب و کار

1. از هشتگ ها به درستی استفاده کنید

هشتگ ها ، مانند کلمات کلیدی ، برای شناسایی پست ها مورد استفاده قرار می گیرند تا حتی کاربرانی که شما را دنبال نمی کنند ، بتوانند آنها را پیدا کنند. کادر ترند توییتر محبوب ترین پست ها و هشتگ ها را نشان می دهد. شما هم می توانید از هر دو استفاده کنید و هم خود آن را بسازید.
هنگام ساخت یک مورد جدید ، سعی کنید در میان دنبال کنندگان خود به دنبال ایده باشید. هنگام صحبت درباره محصولات شما یا موضوع فروشگاه اینترنتی شما از چه هشتگ استفاده می کند؟ در هر صورت ، آنها را ساده ، و همچنین به راحتی به خاطر بسپارید و هجی کنید.
از استفاده از شعارها یا برچسب های ملودراماتیک خودداری کنید ، زیرا بعید است که فالوورها از آنها در توییت خود استفاده کنند. مواردی را که می توانید به صورت طبیعی در متن بگنجانید ، بهتر کنید. معمولاً دو یا سه هشتگ در هر توییت کافی است.

2. مستقیماً مشکلات را حل کنید

در موارد خاص ، ممکن است بخواهید از توییتر برای برقراری ارتباط با همه فالوورهای خود به طور هم زمان استفاده کنید. اما هنگامی که صحبت از پشتیبانی مشتری می شود ، نباید لباس های کثیف خود را به صورت عمومی آویزان کنید. به همین دلیل است که وقتی کسی شکایت می کند ، برای حل مشکل باید از پیام های دایرکت استفاده کنید.
علاوه بر این ، پیام های مستقیم یا دایرکت به طول کلمات محدود نمی شوند ، بنابراین می توانید وضعیت را حتی اگر پیچیده باشد به راحتی توضیح دهید. با تغییر گزینه های حفظ حریم خصوصی ، می توانید پیام های دایرکت حتی از افرادی که حساب توییتر شما را دنبال نمی کنند دریافت کنید.

3. از مطالب بصری و نظرسنجی استفاده کنید

280 کاراکتر اغلب برای علاقه افراد کافی نیست. اما متریال مختلف تصویری می توانند در این امر به شما کمک کنند. عکس ها ، تصاویر و گیف توئیت های شما را جالب تر و آموزنده تر می کند.
روش کارآمد دیگر درگیر کردن دنبال کننده ها استفاده از نظرسنجی است. آنها می توانند خنده دار و سرگرم کننده باشند و یا می توانند برای تجارت شما مفید باشند. از مشتریان بالقوه سؤال کنید که چه کالاهایی را ترجیح می دهند ، و یا متداول ترین مشکل آنها چیست یا اینکه چگونه شما را برای حل مسئله خاصی ترجیح می دهند. آنچه را که می خواهند به آنها بدهید و آنها به شما بازپرداخت می کنند.

4- محتوای خود را بی نظیر کنید

در برابر وسوسه ارسال مجدد پست ها تسلیم نشوید. در حالی که در واقع راهی آسان و سریع برای پر کردن توییتر شما با پست های جالب است ، اما این محتوا واقعاً مورد پسند شما نیست. توییتهای منحصر به فردی ایجاد کنید که به غیر از حساب شما در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود و افراد از آن استفاده می کنند.

5. میزبان چت های توییتر

به یاد داشته باشید که بازاریابی در رسانه های اجتماعی نه تنها تبلیغ ، بلکه مخاطب را نیز درگیر می کند. بنابراین اگر می خواهید از توییتر برای کسب و کارخود استفاده کنید ، از چت های توییتر غافل نشوید.
یک موضوع مرتبط و محبوب پیدا کنید و تعدادی سؤال را برای بحث تهیه کنید. مطمعن شوید که این یک چیز مهم یا واقعاً سرگرم کننده یا مفید است. گپ های بی فایده و توخالی را میزبانی نکنید. از سوالات زیاد یا سوالات نامربوط خودداری کنید.
به این ترتیب ، می توانید مخاطبان خود را درگیر کنید و افکار آنها را در مورد موضوعات مربوط به شغل خود بشنوید.

6. دنبال کننده را خریداری نکنید

در بازاریاب شبکه های اجتماعی SMM ، این یک روش محبوب برای افزایش تعداد دنبال کنندگان شما است. با این حال ، اغلب ارزش آن را ندارد ، زیرا آنها واقعی نیستند ، آنها نمی توانند با حساب شما یا سایر دنبال کنندگان ارتباط برقرار کنند.

7. اینفلوئنسر را پیدا کنید

هر کاری انجام دهید ، به هیچ وجه شما تنها کسی نیستید که این سیاره را انجام می دهد. بنابراین افراد دیگری نیز علاقمند به همین حوزه یا مشابه هستند. و می توانید از آنها بهره مند شوید!
در سال 2017 ، 37٪ از بازاریابان گفته اند که از استراتژی های خود از بازاریابی اینفلوئنسرها استفاده می کنند. به زبان ساده ، این افراد تو رفتگی در دیوار را به اشتراک می گذارند و مخاطبان خاص خود را دارند که به آنها اعتماد دارد. با متقاعد کردن آنها برای تبلیغ محصول خود ، می توانید این مخاطبان را به سمت مشاغل خود جلب کنید.

8- مراقب توییت های خود باشید

قبل از توییت هر چیزی ، فکر کنید که چه چیزی را برای توییت می خواهید! بسیاری از شرکت ها و افراد با توییت یک چیزی که باعث ایجاد خشم در میان طرفدارانشان شد ، اشتباه بزرگی مرتکب شدند. مراقب نژادپرستی تصادفی ، تبعیض جنسیتی و ​​مواردی مانند نابرابری جنسیتی و غیره باشید.

  انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 907

دیدگاه های کاربران (0)

کسب درآمد 5 میلیونی با ضمانت بازگشت وجه بدون قید و

کسب درآمد 5 میلیونی با ضمانت بازگشت وجه بدون قید و

آموزش کسب درآمد پنج میلیون تومان به بالا در ماه با تضمین بازگشت وجه بدون قید و شرط با قیمت 9000 تومان شاید با جرات بتوانم بگویم شمایی که این آموزش را می خوانید یک فرصت ایده آلی برای شما پیش آمده که از آن استفاده نمایید. لطفا اگر خصوصیات زیر را دارید این صفحه را مطالعه ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم ((آموزش صفر تا صد کسب درآمد بالای 45 میلیون تومان ماهانه، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته، حلال شرعی، کاملاً واقعی)) *نکته مهم* لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت ...

اشتغال مدرن و جدید ازطریق اینترنت با درآمد

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید این که در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده‌ای دیگر نیز راه‌های دیگر را انتخاب می کنند. هرکس به طریقی در تقلا است تا بتواند ...

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال - فرصت ویژه : تخفیف 80 درصدی فقط برای این چند روز - افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی آیا می خواهید مشکلات جنسی شما برطرف شود و لذت بیشتری را ...

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! آیا از کوچکی آلت خود رنج میبرید؟ آیا زودانزالی دارید؟ آیا میخواهید یک بار برای همیشه مشکلات جنسی خود را رفع کنید؟ آیا میخواهید قدرت جنسی خود را افزایش دهید؟ در اين ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

گروتالرداینامیک روش جهانی برای افزایش قد سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا بشوید چند نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو برای ...

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

نام کتاب: کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو حجم: 650 مگابایت تعداد فایل: 3 پکیج با 50 فایل صوتی + کتاب پی دی اف مدت کتاب: 14 ساعت و 38 دقیقه + 5 ساعت و 34 دقیقه نویسنده گان: جفری یانگ و ژانت کلوسک ترجمه: دکتر حمید ...

GTA V برای اندروید

GTA V برای اندروید

دانلود بازی GTA V برای اندروید بازی Grand Theft Auto که به اختصار آن را GTA نیز مینامند یکی از پرطرفدار ترین بازی های سبک اکشن و جنگی برای کامپیوتر است که کاربران کامپیوتر و کنسول هایی نظیر Play Station و Xbox خاطرات زیادی از آن را به خاطر دارند. امروز نسخه اندرویدی این بازی را برای شما آماده ...

دریافت فایل : GTA V برای اندروید

آموزش جامع افزایش طبیعی سایز آلت تناسلی

آموزش جامع افزایش سایز آلت تناسلی مردان به روش نچرال پنیس آیا از کوتاهی سایز آلت خود رنج میبرید؟ آیا این موضوع باعث شده احساس سرافکندگی کنید؟ آیا اعتماد به نفس خود را در رابطه از دست داده اید؟ آیا به دنبال راهی برای افزایش سایز آلت خود هستید؟ ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

افزایش ممبر در هر 30 ثانیه 100 ممبر (عضو)

افزایش ممبر در هر 30 ثانیه 100 ممبر (عضو)

افزایش ممبر کانال و گروه در هر 30 ثانیه 100 ممبر (عضو) کاملا تضمینی و تست شده این روش جدید برای افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج لطفا توضیحات زیر را بطور کامل ...

دانلود قالب آماده پلاک خودرو

دانلود قالب آماده پلاک خودرو

لینک دانلود و خرید محصول در پایین همین صفحه فرمت فایل: WORD تعداد صفحات : 1 قابل ویرایش و آماده چاپ اخیراً در شهرهای شاهد تردد خودروهای بدون پلاكی هستیم كه مالكان آنها، این خودروها را از خودروسازان داخلی و یا نمایندگیهای برندهای وارداتی تحویل گرفته اند. این خودروهای ...

بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

بازی فوتبال99(الون۳)نسخه اورجینال

World soccer winning Eleven3 -Japan for free on Android _this is good game for a smartphone or tablet. بازی فوتبال winning Eleven3 (الون۳) اندروید اورجینال نسخه ژاپنی توسط شرکت کونامی (konami)با پیشرفت هایی دوباره منتشر شد. ( اجرای تمام بخشهای بازی همراه با صدا) یکی از جذاب ترین و خاطره انگیز ترین بازی پلی استیشن ...

آموزش افزایش آلت تناسلی

آموزش افزایش آلت تناسلی

افزایش طول و قطر آلت تناسلی با روشی کاملا جدید و فوق العاده آیا از کوتاهی آلت تناسلی خود رنج می برید؟ آیا قصد افزایش آلت تناسلی خود را دارید؟ آیا به دنبال روشی طبیعی برای افزایش آلت تناسلی خود هستید؟ در این سایت به شما روشی را آموزش خواهیم داد که برای ...

کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان تضمینی و

کسب درامد از اینترنت روزی 3 میلیون تومان تضمینی و

بسم اله الرحمن الرحیم امروز قصد داریم تا خدمت شما پکیجی را معرفی کنیم که با این پکیج شما می توانید به درامد روزانه ۱ تا 3 میلیون تومان (یاحتی بیتشر..) در روز برسید ، کسب درامد از اینترنت بسیار شیرین و لذت بخش است ، شما با خرید و مطالعه این پکیج اموزشی از اینترنت به عنوان بالا ...

خلاصه و جزوه تربیت رسانه ای

خلاصه و جزوه تربیت رسانه ای

خلاصه و جزوه تربیت رسانه ای آموزش رسانه ای یادگیری سواد رسانه ای و فرهنگ معاصر مولف : دیوید باکینگهامترجمه : حسین سرافراز ...

دانلود کتاب صوتی انسان خداگونه اثر یووال نوح

دانلود کتاب صوتی انسان خداگونه اثر یووال نوح

نوع فایل : MP3 نویسنده : یووال نوح هراری گوینده آقا : زمان 8 ساعت و 50 دقیقه گوینده خانم : زمان 21 ساعت و 39 دقیقه فهرست : 1 دستور کار انسان جدید بخش اول : انسان خردمند دنیا را تسخیر می کند 2 آنتروپوسین 3 بارقهء انسانی بخش دوم : انسان خردمند به دنیا معنا می دهد 4 داستان ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

فايل pdf جزوه آموزشي آمپول مكالمه جاويد 340 صفحه

فايل pdf جزوه آموزشي آمپول مكالمه جاويد 340 صفحه

شاید شما هم دوست داشته باشید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و روشهای زیادی را امتحان کرده اید تا به نتیجه برسید در این پست برای شما کتابی در زمینه آموزش مکالمه زبان آماده دانلود کرده ایم. این کتاب بازبانی ساده، اصول کلیدی و لازم برای یک شروع قدرتمند و موثر در یادگیری مکالمه زبان ...

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور اینستاگرام روزانه تا 10 کا

افزایش فالوور و لایک اینستاگرام روزانه تا 10 کا تضمینی و تست شده این روش جدید برای افزایش فالوور و لایک پیج اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارد و می توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید به راحتی فالوور های پیج اینستاگرام خود را افزایش بدهید شما به راحتی می توانید ...

دانلود رایگان کتاب چگونه باکودکم رفتارکنم pdf

دانلود رایگان کتاب چگونه باکودکم رفتارکنم pdf

معرفی کتاب:(چگونه باکودکم رفتارکنم) اگر به پیگیری یک کتاب جامع (چگونه باکودکم رفتارکنم)برای دشواری ها ریز و درشتی که هر روز در وابستگی با فرزندتان با آن ها روبرو می شوید، می گردید،(چگونه باکودکم رفتارکنم)کتاب چگونه با کودکم رفتار کنم می تواند گزینه مناسبی باشد. در این ...

دانلود رایگان کتاب دن کیشوت ترجمه محمد قاضی pdf

دانلود رایگان کتاب دن کیشوت ترجمه محمد قاضی pdf

معرفی کتاب:(دن کیشوت)جلد1و2 دُن کیشوت نام یک رمان نوشتهٔ نویسندهٔ اسپانیایی میگل سروانتس ساآودرا (۱۶۱۶ ۱۵۴۷) است.(دن کیشوت)این نشانه ااز قدیمی ترین سرگذشت هاا درر زبان های اروپایی می باشد. متخصصین، آان راا بهترین رمان منتشر شده به اسپانیایی می دانند. سروانتس تقسیم اول دن کیشوت ...

کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسی دکتر غلامحسین

کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسی دکتر غلامحسین

کتاب تاریخچه و مکاتب روان شناسیدکتر غلامحسین جوانمردانتشارات پیام نور ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در بروکر پاکت هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته کاربرانی که تمایل دارند با حداقل 10 دلار سایت پاکت آپشن را شارژ کنند میتوانند از فرم زیر ثبت نام کنند در حالت عادی در ...

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد روزانه تا 300/000تومان توجه: دوستانی میان پیام میدن این سیستم شما چیه؟؟ شما اگه صفر تا صد توضیحات رو کامل بخونید ، اون موقع متوجه میشید ما گفتیم این روش چیه؟! پس حتما تا آخر توضیحات رو بخونید.( با این سیستم یاد میگیری چطوری از صفر با همین موبایلت روزی ۳۰ الی ۳۰۰ هزار ...

دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون pdf

دانلود رایگان کتاب شفای کودک درون pdf

معرفی کتاب:(شفای کودک درون) کتاب شفای کودک درون نوشته ی لوسیا کاپاچیونه» و ترجمه ی گیتی خوشدل» است.(شفای کودک درون) این کتاب کمکتان می کند لغایت شادمانه گذشته را خلاص کنید و هوشیارانه در این لحظه حضور یابید.(شفای کودک درون) درر بخشی ااز متن ااین کتااب می خواانید: همه ی ماا ...

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل کرایه چیان

دانلود کتاب معادلات دیفرانسیل کرایه چیانفرمت:پی دی اف ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف (ویژه کنکور

کتاب کامل روانشناسی رشد مدرسان شریف مولفان: دکتر محسن طالب زاده اندیشه واحدی ویژه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته علوم تربیتی و روانشناسی و آزمون های استخدامی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 392 ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا


مطالب تصادفی

 • چگونه میتوانم درمنزل کسب درامدکنم؟
 • پکیج کسب درامدتضمینی ازاینترنت {دلاری وریالی}
 • کسب درامداینترنتی 300000تومان درخانه درکمتراز30دقیقه{آپدیت دی 98}
 • خوداموز کسب درامد از اینترنت{اپدیت دی 98}
 • آموزش ویدئویی درامد ازاینترنت{اپدیت دی 98}

تهران -خ ولیعصر

توجه توجه :کلیه حقوق مادی ومعنوی سایت پول سازنت به تیم کسب وکار ثروت تضمینی http://servattazminy.ir تعلق دارد وازهرگونه کپی برداری خودداری فرمایید.